Gönderen Konu: whisstock.com'Dan 10 $ Lık Özel Kampanya!!  (Okunma sayısı 55721 defa)

osmanuysal

• İleri Rehber
  • Sevme dünya beni , seviyorum seni...
  • Ad Soyad: Osman Okan Uysal
  • Bulunduğu İl: adana
  • Doğum Yılı: 1979
  • Tekne Adı: TURNA
Ynt: whisstock.com'Dan 10 $ Lık Özel Kampanya!!
« Yanıtla #120 : Ocak 16, 2013, 04:06:22 ÖS »

Süpersin Mehmet abi emeğine sağlık.

redleon

• Yeni Rehber
  • **
  • Ad Soyad: ibrahim yıldırım
  • Bulunduğu İl: Sakarya
  • Doğum Yılı: 1986
« Yanıtla #121 : Ocak 17, 2013, 04:40:46 ÖS »
Sanırım planları siteden indirmemiz gerek. bana kullanıcı adı ve şifresi geldi. kullanıcı girişi yapınca 077 planları kullanıma açık görünüyor.

osmanuysal

• İleri Rehber
« Yanıtla #122 : Ocak 21, 2013, 09:36:54 ÖÖ »
Plan alan arkadaşlar , planlar nasıl gelecek mail olarakmı , yoksa biz siteden mi girip alacağız? Bende bir plan aldım cumartesi günü ama gelen giden birşey yok henüz. :(

ozngms

• İleri Üye
  • Ad Soyad: ozan gümüş
  • Bulunduğu İl: Aydın
  • Doğum Yılı: 1984
« Yanıtla #123 : Ocak 21, 2013, 10:20:20 ÖÖ »
size bir mail geliyor ..O mailde kullanıcı adı ve şifreniz mvcut...Mailde gösterilen linkten girilerek kullanıcı adı ve şifreyle planı istediginiz zaman inderebiliyorsunz....
YAPIM MACERAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN www.facebook.com/RBMC31

osmanuysal

• İleri Rehber
« Yanıtla #124 : Ocak 21, 2013, 10:22:50 ÖÖ »
Cevabın için teşekkür ederim Ozan. Sağolasın.

cihan35

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: cihan pehlivan
  • Bulunduğu İl: izmir
  • Doğum Yılı: 1972
  • Tekne Adı: henüz yok
« Yanıtla #125 : Ocak 21, 2013, 10:43:27 ÖÖ »
arkadaşlar,abiler ben bilgisayar konusunda biraz kabızım herhalde ama hem kredi kartıyla hemde bankamatik kertıyla denedim ama bir türlü plan almayı başaramadım.kredi kartı için banka onaylamadı diyor bankamatik için bilgilerinizi kontrol edin diyor.bir fikri olan var mı ?
yada ben birinize havale edeyim ücreti benim adıma alıverin lütfen .ayrıca site sanırım tek seferde sadece 1 plan talebini kabul ediyor .çünkü hem 4,75 lik 2 berth yawl hemde 30 ! cruising cutter tıklayınca son tıklananı kabul ediyor ilk tıklamayı kaldırıyor.

yardımlarınızı bekliyorum.lütfen ...saygılar.
cep numaralarım 0532 7488775 tcel - 0531 6408251 vdfon

osmanuysal

• İleri Rehber
« Yanıtla #126 : Ocak 21, 2013, 11:08:31 ÖÖ »
Cihan bendede aynı sorunlar oldu , ben acele etmeyeyim nasıl olsa hemen başlamayacağım diye kredi kartı ile almak istedim bir türlü olmadı , bende kredi kartıma bir sanal kart tanımladım ve onunlada paypal hesabı açtım ve ödemeyi öyle yaptım anında onay geldi.

makgun34

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: mehmet akgün
  • Bulunduğu İl: çanakkale
  • Doğum Yılı: 1950
  • Tekne Adı: DELGEÇ
« Yanıtla #127 : Ocak 21, 2013, 11:12:41 ÖÖ »
arkadaşlar,abiler ben bilgisayar konusunda biraz kabızım herhalde ama hem kredi kartıyla hemde bankamatik kertıyla denedim ama bir türlü plan almayı başaramadım.kredi kartı için banka onaylamadı diyor bankamatik için bilgilerinizi kontrol edin diyor.bir fikri olan var mı ?
yada ben birinize havale edeyim ücreti benim adıma alıverin lütfen .ayrıca site sanırım tek seferde sadece 1 plan talebini kabul ediyor .çünkü hem 4,75 lik 2 berth yawl hemde 30 ! cruising cutter tıklayınca son tıklananı kabul ediyor ilk tıklamayı kaldırıyor.

yardımlarınızı bekliyorum.lütfen ...saygılar.

cihan sadece 10 dolarlık olan yeri tıklayacaksın. diğer yerleri doldurduktan sonra en altta mesaj yazılı yere gezgin korsan deniz rehberim yazıyorsun. ve plan 077 diyorsun. bu konunun başında volkan kardeşimiz görüntülü olarak detaylı izah etmiş.Eğer kredi kartıyla ödersen 18 şubatta planlar geliyor paypal ile ödersen 48 saat zarfında geliyor hadi bakalım kolay gelsin :)
ARTIK SADECE DENİZ VE DENİZCİLİK VAR

osmanuysal

• İleri Rehber
« Yanıtla #128 : Ocak 21, 2013, 03:37:18 ÖS »
Tekne planlarım geldi , her yeri offset tablosu dolu  :'( , sevmiyorum arkadaş bu offset tablo işini ben. Aklıma mantığını sokamadım bir türlü , bir anlatanda yok ki. Posların ölçülerine bakıyorum şimdi ben kara kara. Sanki postaların resimlerinin yanına yazsalar ölçüleri ölürler. of. of.

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
« Yanıtla #129 : Ocak 22, 2013, 08:44:48 ÖS »
George Amcacığım ile bende bir konuşayım dedim. Facebook'uma ekliymiş kendisi buda bizlere iletisi :D

Hi Volkan
We have been very happy to give your members a special indiegogo price and they have responded by buying designs, which is very good for us as well.
They will all get technical support and help as needed throughout the build of their boats from me at support@whisstock.com as usual.
I hope that we can build an ongoing relationship.
Best regards
George
George Whisstock
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

cihan35

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: cihan pehlivan
  • Bulunduğu İl: izmir
  • Tekne Adı: henüz yok
« Yanıtla #130 : Ocak 23, 2013, 08:44:00 ÖS »
Cihan bendede aynı sorunlar oldu , ben acele etmeyeyim nasıl olsa hemen başlamayacağım diye kredi kartı ile almak istedim bir türlü olmadı , bende kredi kartıma bir sanal kart tanımladım ve onunlada paypal hesabı açtım ve ödemeyi öyle yaptım anında onay geldi.
tamam abi bende öyle yapmayı deneyeyim.çok teşekkür ederim
cep numaralarım 0532 7488775 tcel - 0531 6408251 vdfon

makgun34

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: mehmet akgün
  • Bulunduğu İl: çanakkale
  • Doğum Yılı: 1950
  • Tekne Adı: DELGEÇ
« Yanıtla #131 : Ocak 23, 2013, 09:30:33 ÖS »

George Whisstock

First of all, our sincere thanks for all who have contributed so generously to our campaign.
And a special thank you to members of the Denizrehberim Amateur Boat Building Forum in Turkey!
We have now completed the next stage of Design 155 - the 4.5m - 14' 9" half-deck day boat which is the general arrangement drawing (GA), shown below.
A surprising amount of work has to go into the design to get to the GA, as all the structures have to be essentially complete as does the sail plan. Quite a lot of detailed work has to be done at this stage for the GA to be a realistic representation of the final boat. 
In the next day or so, we will be building the 155 web page on whisstock.com which will contain more details and design data.
The 155 is the EasyBuild successor to one of the most popular of our older designs 055. The estimated build time for 155 is 4- 6 weeks, using pre-cut parts.  We think this should prove a popular design in the future.
155 has large in-built buoyancy compartments to address one of the problems with 055.  If 055 is sailed in very heavy conditions offshore and gets swamped, she doesn't sink, but she floats so low it is very difficult to bale her out. The increased buoyancy in 155 means that even under severe conditions, she can be baled if swamped.
Again thank you for your support and kind regards,

George

GOOGLE TERCÜMESİ

George Whisstock kişisinin resmi

Her şeyden önce, bizim kampanya için çok cömertçe katkıda bulunan herkese içtenlikle teşekkür ederiz.

Ve özel bir Türkiye'de Denizrehberim Amatör Tekne Yapımı Forum üyelerine teşekkür ederim!

4.5m - - 14 'aşağıda gösterilen genel düzenleme çizimi (GA), bir 9 "yarım güverte gün tekne Şimdi Tasarım 155 sonraki aşamada tamamlanmıştır.
Işin şaşırtıcı miktarda tüm yapıların yelken planı yaptığı gibi esasen tamamlanmış olması gibi, GA almak için tasarım içine gitmek zorunda. Oldukça ayrıntılı bir sürü iş son tekne gerçekçi bir temsil olması GA için bu aşamada yapılmalıdır.
Ertesi gün ya da öylesine, biz daha fazla detay ve tasarım verilerini içerecek whisstock.com üzerinde 155 web sayfası oluşturma edilecektir.
155 055 bizim eski tasarımları en popüler biri EasyBuild devamıdır. Önceden kesilmiş parçalar kullanarak, 6 hafta - 155 için tahmini zaman inşa 4'tür. Biz bu gelecekte popüler tasarım kanıtlamak gerektiğini düşünüyorum.
155 055 ile sorunlardan biri çözmek için büyük dahili yüzdürme bölmeler vardır. 055 deniz çok ağır koşullarda yelken ve gömülmek alırsa, o batmaz, ama o balya onu çok zordur çok düşük yüzer. Gömülmek bile zor koşullar altında, o balyalanmış edilebilir 155 anlamı içinde artan canlılık.
Yine, sizin destek ve saygılarımızla için teşekkür ederim
George

George Whisstock'tan kampanyasına katılanlara gönderdiği teşekkür mesajı özel olarak DENİZ REHBERİM sitemize teşekkür ediyor.
ARTIK SADECE DENİZ VE DENİZCİLİK VAR

msceylan

• Usta Rehber
  • Ad Soyad: M.Sedat Ceylan
  • Bulunduğu İl: Ankara
« Yanıtla #132 : Ocak 23, 2013, 10:44:47 ÖS »
Corç Amca iyi ya hemen yazıveriyor :D

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
« Yanıtla #133 : Ocak 23, 2013, 10:48:15 ÖS »
Böyle dizayner'a can feda abi. Başın sıkıştı hemen ilgili yere sor.
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

redleon

• Yeni Rehber
  • **
  • Ad Soyad: ibrahim yıldırım
  • Bulunduğu İl: Sakarya
  • Doğum Yılı: 1986
« Yanıtla #134 : Ocak 24, 2013, 10:20:45 ÖS »
Bu tekne için anladığım kadarıyla 24 parça kontra ve 50 kg epoksi kullanımı belirtilmiş. Açıkcası ben planlara baktım ama hiçbirşey anlamadım. Acaba planları inceleyen arkadaşlar bu değerleri doğrular mı? Bu kadar kontra kullanımı gerekli mi? Bir de tekneni dış kaplaması kontrayla mı olacak yoksa çıtalarla mı?