Kendi Tekneni Kendin Yap > Teknemi Yapmaya Karar Verdim

Amatör Tekne Yapımcısı.. Senin Yerinde Olsaydım..

<< < (3/3)

udebay:
Her şey güzel de, burada nedense herkes tekne yapımından söz etmiş. Ben katamaran yapmayı planlıyorum. Bu konuda epey araştırma yaptım ama burada nedense kendi katamaranını (ama içerisinde yaşayanabilecek büyüklükte, örneğin 10X5 gibi, bir katamaranı) yapmayı planlayan birilerine rastlamadım. Varsa, birileri bana bağlantı adresini atar mı?

sessizsakin:

--- Alıntı yapılan: udebay - Ekim 04, 2020, 06:41:41 ÖÖ ---Her şey güzel de, burada nedense herkes tekne yapımından söz etmiş. Ben katamaran yapmayı planlıyorum. Bu konuda epey araştırma yaptım ama burada nedense kendi katamaranını (ama içerisinde yaşayanabilecek büyüklükte, örneğin 10X5 gibi, bir katamaranı) yapmayı planlayan birilerine rastlamadım. Varsa, birileri bana bağlantı adresini atar mı?

--- Alıntı sonu ---

Katamaranlar da teknedir. Benim uygun sartlarim gelisince kendi katamaranimi yapma veya isime gelirsa bir tane alip istegime gore modifiye etme dusuncem var. Rahat 8 - 10 yildir da dusunmekteyim. Dusunmeyip bir ucundan baslasam uzun zamandir denizlerde olurdum diye de dusunuyorum... Hic dusunmemek de iyi degil ama cok dusunmek de ayni sekilde iyi degil. Niyetin varsa belli bir miktar arastirma yapip ilk firsatta girismek sanirim olabilecek en guzel tavsiye.

ender büyükçulha:
Merhaba herkese ...
"Senin yerinde olsaydım" ...
Ömrümün bu denli geç bir dönemine bırakmazdım bu işi, hayallerime daha erken sarılırdım dört elle  :(

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git