Kendi Teknem Var > Tekne Römorkleri

Demir Profil Kaynak Konusunda Görüşleriniz ?Suerte Vogo'nun Römorkunun Oluşması

(1/11) > >>

vlkanaydin:
Römork yapımı için kaynak yapabilirmiyim diye içimden geçiriyorum. 40 x 60  x 2 profil kullanacakmışım. Bu profilleri hangi elektrotlarla kaynatabilirim ? Yöntem nasıl olmalıdır? Hiç elinekaynak aleti almamış birisine tavsiyeleriniz ne olur ? Yardımlarınızı bekliyorum :D Tüm Bursa'ya inat kendi romorkumu bir an önce yapacağım :D

servet:
hiç deneme volkan...çevrene haber sal illa yapabilen birisi vardır...

vlkanaydin:

--- Alıntı yapılan: servet - Temmuz 01, 2013, 11:54:15 ÖS ---hiç deneme volkan...çevrene haber sal illa yapabilen birisi vardır...

--- Alıntı sonu ---

Neden Abi ? Açıkçası merak ta etmiyor değilim. Hıı şimdi bana insanın başına ya meraktan .. diye başlayan atasözünü söyleyebilirsin ama napayım doğamda bu var :D

KARANLIK:
 Yıllarca kaynak yaptım, işim oydu; çeşitli imalatlarda bulundum. Kaynak yapmanın ne olduğunu bilen bir abin olarak; Hiç bilmediğin birçok makinayı kullandın ahşabı işlerken, bizde sana bu makinalarda karşılaşabileceğin zorlukları ve önerilerimizi yazdık ama hiç birisi için kullanma yapamazsın demedik.
    Ama kaynak farklı bir olay, meslek lisesinde teorik ve pratik dersni görmeme rağmen işe yarar kaynak yapmayı pekiştirmem ben deyim 6 ay sen de 8 ay zaman aldı. bilen bir arkadaş bul rahat et.

vlkanaydin:
Abi bilen arkadaş arama gayretine girdim puntosu 20 TL den başlıyormuş. Römork işi için 300 TL rakam çıkarttı bana. Buda beni aşıyor haliyle. Koca tekne yaptık kaynağında ucundan tutuveririz belki diyerek beynime soktum bu fikri ama bakalım

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git