Gönderen Konu: ADB Eğitimi  (Okunma sayısı 4951 defa)

celenoglu

• Kıdemli Üye
  • İleri Rehber
  • *
    • Tekne Yat Sörveyi, Ozmoz muayenesi ve onarımı, danışmanlık, arma ayarı
  • Ad Soyad: Ahmet Çelenoğlu
  • Bulunduğu İl: İstanbul
ADB Eğitimi
« : Ekim 12, 2011, 10:54:34 ÖÖ »

Amatör Denizci Belgesi sınavlarına hazırlamak amacı ile hafta sonu ve hafta içi iki ayrı eğitim düzenledim. Hafta sonu programı 22 Ekim saat 9.00 da başlıyor. Hafta içi programı başlangıcı ise 1 Kasım Salı'dır. Daha fazla detay için:

http://www.tekneuzmani.com/ADB.html

sayfasına bakabilirsiniz.

Bir tekne limanda güvenliktedir, ancak tekneler limanda durmak için yapılmazlar.
tel:543 494 71 71

adalyan

• Yeni Rehber
  • **
Ynt: ADB Eğitimi
« Yanıtla #1 : Ekim 12, 2011, 01:26:57 ÖS »
Sayın Çelenoğlu,
Sitenizi inceledim, gerçekten herkesin bilmedigi merak ettiği konuları hiç üşenmeden yazmışsınız,
çalışmalarınız için sizi gönülden tebrik etmek isterim. Ben de kendi teknemi yaparken sitenizdeki bilgilerden faydalanacağım,

Ayrıca ADB eğitimleri veriyor olmanız da çok yerinde bir karar olmuş, ben ADB alırken çok zorlanmıştım,
Adana'da ikamet ediyorum ve bu işten anlayan hemen hemen kimse yok gibi, ancak okuyarak, şanslıyimki denizci dostlarıma sorarak sınavı geçebildim. Düşünün benim gibi yüzlerce kişi herhangi bir kurs olmadığı için ADB almaktan vazgeçiyor. Size naçizane bir tavsiyem olacak,
uzak lokasyonlarda bu eğitimi almak isteyecek arkadaşları düşünerek, eğitim salonunuza kamera yerleştirin, eğitimi uzaktan almak isteyen kişiler online bağlanıp eğitime katılabilsinler. Artık görüntüleme teknolojiler çok gelişti, maliyetleri çok ucuzladı ve heryerde internet oldugunu düşünürsek size uzak lokasyonlardaki kişilere de online eğitim verebilirsiniz diye düşünüyorum. Eğer böyle birşey yaparsanız, ben kendi adıma Adana'da ADB almak isteyecek arkadaşları yönlendirebilirim.

Saygılarımla,
Atamer Turker Dalyan
Atamer Turker Dalyan

celenoglu

• Kıdemli Üye
  • İleri Rehber
  • *
    • Tekne Yat Sörveyi, Ozmoz muayenesi ve onarımı, danışmanlık, arma ayarı
  • Ad Soyad: Ahmet Çelenoğlu
  • Bulunduğu İl: İstanbul
« Yanıtla #2 : Ekim 12, 2011, 02:15:16 ÖS »
Teknik olarak yapılabilir bir hizmet  gibi görünüyor. Araştıracağım. Yeterli sayıda aday olursa Adana'da veya başka bir yerde de bu eğitimi verebilirim.

Bir tekne limanda güvenliktedir, ancak tekneler limanda durmak için yapılmazlar.
tel:543 494 71 71

destek

• Yeni Üye
  • *
  • Ad Soyad: ahmet
  • Bulunduğu İl: istanbul
  • Doğum Yılı: 1884
« Yanıtla #3 : Temmuz 18, 2014, 11:32:45 ÖÖ »
Arkadaşlar Merhaba,

Ben tatil için Muğlaya gittim uzun bir süre de aslında orada kalacağım. Smart Sailing adında bir yelken okulu var orayı bir arkadaşım tavsiye etti. sizin önerebileceğiniz başka yelken eğitimi veren bir yer var mı ? *** smart sailing bu buradan daha önce eğitim alan varsa bana ulaşabilir mi?