Gönderen Konu: Bir Türk'ün Yaptığı Deniz Filmi-Ata Demirer-Olanlar Oldu  (Okunma sayısı 3267 defa)

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo

Biz maceralı deniz filmlerine alışkınızmı desem,yada onlarımı kovalıyoruz desem bilemedim ama Ata abimiz de sağolsun kendi karakterini yansıtan bir film yapmış. Bizlerlede doğrudan ilgili :) Ajanda da yer açılıp,zaman ayrılabilecek bir film adayı olabilir.Az önce kendisinin filmin tanıtımını yaptığı magazin programına denk geldim. Filmin yanında denizcilikten de bol bol bahsetti. Yapılmış olmak için yapılan bir film olmadığını düşünüyorum.

Filmin konusu;

Zafer ve annesi Döndü Hanım Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Zafer ünlü dizi oyuncusu Aslı ile tanışır ve ikili arasında önüne geçilemez bir çekim başlar. Ancak Aslı Döndü Hanım'ın ideal gelini olabilecek midir? Mehtap'ın babası İbrahim'in sinsi planları da Zafer ve ailesinin peşini bırakmayacaktır. Tüm bunların üstüne Aslı'nın eski sevgilisi dde tatile dahil oluverir! Bu tatilde aşk, komedi ve talihsizlikler birbirini kovalayacaktır!
BKM yapımı komedi filminin oyuncu kadrosunda başrolde Ata Demirer yer alırken, kendisine Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Seda Güven, Renan Bilek ve Toprak Sergen gibi tanınmış isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu komedi filmi Olanlar Oldu'nun senaryosunda da Ata Demirel'in imzası var. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Ahmet Sesigürgil üstleniyor.

Fragman izlemek isteyenler için,

VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
Ynt: Bir Türk'ün Yaptığı Deniz Filmi-Ata Demirer-Olanlar Oldu
« Yanıtla #1 : Şubat 01, 2017, 11:54:14 ÖS »
Filmi gittim yerinde gördüm izledim  :onay. 10 numara 5 yıldız film mutlaka gidin görün izleyin,çok keyif alarak, bol bol gulerek izledim
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!