Gönderen Konu: Sarıldım Minik Teknemin Halatına-Çetin Kent  (Okunma sayısı 4191 defa)

izci04

• Kıdemli Üye
  • Çırak Rehber
  • *
  • Ad Soyad: Ersin İzci
  • Bulunduğu İl: Yalova
  • Doğum Yılı: 1985
Sarıldım Minik Teknemin Halatına-Çetin Kent
« : Aralık 20, 2011, 03:00:16 ÖS »

FİYAT:16 TL

Zenginliğimizi çoğaltan ve mutluluğumuzu hazırlayan unsurlar, sağlıklı olmak, öğrenim ve eğitimden geçmiş olmak, bir iş sahibi olmak, özel ilgi alanlarında dolaşmak, doğayı ve insanı sevmek, saymak değil midir? Bu bağlamda insanın öz yaşamına saygı duymasıyla başlayan süreç, onun karnını doyurmaya ve barınmaya yönelik günlük ihtiyaçları dışında, mutlu olacağı zengin bir çevre aramasıyla devam eder, zenginliğin yalnız maddi değerlerde yatmadığını sezenlerle buluştuğu platformlarda, hobilerde oluşur. Nitekim denizciliği kişilerin mutluluklarını tamamlamak için seçtikleri bir uğraş olarak görmek de olasıdır. Bu kitapta, mutlu olmak için sadece ne istediğini bilmesi gerektiğini anlamış içimizden birinin yaşamından bir kesitin her yaştan insana anlatımını bulacaksınız. Benzerini yaşamak isterseniz, kendinize uygun bir şeklini kesinlikle bulursunuz.
(Arka Kapak)
Ersin İzci
1985/Armutlu

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
Ynt: Sarıldım Minik Teknemin Halatına-Çetin Kent
« Yanıtla #1 : Aralık 20, 2011, 04:44:48 ÖS »
Paylaşımınız için teşekkürler.
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

avnin

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Sarıldım Minik Teknemin Halatına-Çetin Kent
« Yanıtla #2 : Aralık 26, 2011, 12:09:45 ÖS »
Kitabın yazarı Sayın Çetin Kent'ten yelken dersleri almak da, hem de Marmaris Selimiye Köyü'ne gitmişken kitabı imzalatmak da mümkün:

http://www.giritpansiyon.com/yelken.html

http://www.milliyet.com.tr/hem-tatil-yapin-hem-yelken-ogrenin/pazar/haberdetay/23.05.2010/1241401/default.htm