Gönderen Konu: 7.50 M - POP25 - Zafer KAFA  (Okunma sayısı 34751 defa)

Zafer KAFA

• Yeni Rehber
  • **
  • POP25 -
  • Ad Soyad: Zafer KAFA
  • Bulunduğu İl: Bursa / Orhangazi
  • Doğum Yılı: 1970
7.50 M - POP25 - Zafer KAFA
« : Mart 16, 2013, 11:11:18 ÖS »

Merhaba arkadaşlar ;
İlk olarak yaklaşık 3 hafta önce uzun araştırmalar sonucunda POP25 projesini alıp yapmaya karar verdim..
Şuan yapım aşamasındayım herhangi bir sorunumuz yok , inşallah bütçemiz elverdiği sürece en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyorum..
10 postadan oluşan projemizin 2 hafta içersinde yaklaşık 7 postasını bitirdim önümüzdeki haftalarda hepsini bitirip iskeleyi kurmayı hedefliyorum..
Resimlerimiz aşağıdadır :)
Picasa Web Albümüm
https://picasaweb.google.com/102603542285735208081/Pop25ZaferKAFABarSGOKTAS

Zafer KAFA

• Yeni Rehber
  • **
  • POP25 -
Ynt: 7.50 M - POP25 - Zafer KAFA
« Yanıtla #1 : Mart 16, 2013, 11:12:22 ÖS »
Resimlerin devamı..

Zafer KAFA

• Yeni Rehber
  • **
  • POP25 -
« Yanıtla #2 : Mart 16, 2013, 11:13:17 ÖS »
Resimlerin devamı..

servet

• Kıdemli Üye
  • Onursal Rehber
  • *
  • Tekne Adı: avanti
« Yanıtla #3 : Mart 16, 2013, 11:45:38 ÖS »
kolay gelsin..gayet hızlı ve düzgün ilerliyorsunuz,yıl sonunda biter o tekne bu hızla..

Zafer KAFA

• Yeni Rehber
  • **
  • POP25 -
« Yanıtla #4 : Mart 16, 2013, 11:48:28 ÖS »
kolay gelsin..gayet hızlı ve düzgün ilerliyorsunuz,yıl sonunda biter o tekne bu hızla..

Teşekkürler hocam sağolun.. Haftasonları çalışınca ancak bu kadar oluyor bizde öyle umuyoruz bakalım hayırlısı :)

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
« Yanıtla #5 : Mart 17, 2013, 12:09:24 ÖÖ »
Zafer Abi hayırlı uğurlu olsun. En kısa zamanda suyla buluşmasını diliyorum :) Picasa albümü takip etmemiz açısından daha güzel olacaktır abi.
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

ozngms

• İleri Üye
  • Ad Soyad: ozan gümüş
  • Bulunduğu İl: Aydın
  • Doğum Yılı: 1984
« Yanıtla #6 : Mart 17, 2013, 03:42:59 ÖS »
Oncelikle hayirli olsun tez zamanda denize kavusur insallah....Kontraplak ve kullandiginiz agaclar hakkında bilgi verebilirseniz cok sevinirim......Kolay gelsin....
YAPIM MACERAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN www.facebook.com/RBMC31

daruga01

• İleri Rehber
  • Ad Soyad: Yavuz Daruga
  • Bulunduğu İl: Antalya
  • Doğum Yılı: 1972
  • Tekne Adı: NAZDAL AS
« Yanıtla #7 : Mart 17, 2013, 06:22:58 ÖS »
Zafer bey planı internetten mi indirdiniz (şifre gönderilerek.) yoksa posta yoluyla kağıt olarak mı geldi. posta içeriğinde neler var. ne kadar verdiniz plana para kredi kartından mı çekiliyor. kabin yüksekliği ne kadar. havuzluk boyutları nasıl. biraz paylaşırsanız çok sevinirim.
çok soru sordum ama bu tekneyi bende beğeniyorum.
şimdiden çok teşekkür eder herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.
kolay gelsin.  ;D

Zafer KAFA

• Yeni Rehber
  • **
  • POP25 -
« Yanıtla #8 : Mart 17, 2013, 07:59:50 ÖS »
Zafer bey planı internetten mi indirdiniz (şifre gönderilerek.) yoksa posta yoluyla kağıt olarak mı geldi. posta içeriğinde neler var. ne kadar verdiniz plana para kredi kartından mı çekiliyor. kabin yüksekliği ne kadar. havuzluk boyutları nasıl. biraz paylaşırsanız çok sevinirim.
kolay gelsin.  ;D
Planı mail olarak aldım :) Yaklaşık 70 PDF dosyası ve 1 adet CNC Kesim dosyası olmak üzere bütün herşeyi en ince detayına kadar anlatmışlar.. Hiç bir sıkıntı yaşamadan postaları bitirmek üzereyiz.. Kabin yüksekliği ise yaklaşık  1.85 civarlarında havuzluk boyutlarını yazıcam size tekrardan :) Projenin tutarı 300 Avustralya doları ben aldığım zaman 580 TL'ye mal oldu bana. Şuana kadar kullandığım malzemelerde pek birşey yok postalarda yaklaşık 10-12 arası tabaka 10mm Marin Su kontraplağı kullandım.. İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

texasli

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: Furkan Yılmaz
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1999
« Yanıtla #9 : Mart 17, 2013, 08:19:27 ÖS »
Kolay gelsin zafer abi.Teknenizi en kısa sürede bitirmenizi diliyorum .
Aşk = Deniz

ozngms

• İleri Üye
  • Ad Soyad: ozan gümüş
  • Bulunduğu İl: Aydın
  • Doğum Yılı: 1984
« Yanıtla #10 : Mart 17, 2013, 08:27:47 ÖS »
kolay gelsin.  ;D
Planı mail olarak aldım :) Yaklaşık 70 PDF dosyası ve 1 adet CNC Kesim dosyası olmak üzere bütün herşeyi en ince detayına kadar anlatmışlar.. Hiç bir sıkıntı yaşamadan postaları bitirmek üzereyiz.. Kabin yüksekliği ise yaklaşık  1.85 civarlarında havuzluk boyutlarını yazıcam size tekrardan :) Projenin tutarı 300 Avustralya doları ben aldığım zaman 580 TL'ye mal oldu bana. Şuana kadar kullandığım malzemelerde pek birşey yok postalarda yaklaşık 10-12 arası tabaka 10mm Marin Su kontraplağı kullandım.. İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

kullandığınız marin kontraların ağaç cinsi nedir ? mahsuru yoksa aldığınız fiyatlarıda belirtebilirmisiniz?
YAPIM MACERAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN www.facebook.com/RBMC31

Zafer KAFA

• Yeni Rehber
  • **
  • POP25 -
« Yanıtla #11 : Mart 17, 2013, 09:31:23 ÖS »
kolay gelsin.  ;D

kullandığınız marin kontraların ağaç cinsi nedir ? mahsuru yoksa aldığınız fiyatlarıda belirtebilirmisiniz?

Egzotic diye geçiyor benim aldıklarım tanesi 98 TL 10mm fiyatı.

mehmet şasi

• İleri Üye
  • Ad Soyad: mehmet şasi
  • Bulunduğu İl: istanbul
  • Doğum Yılı: 1964
« Yanıtla #12 : Mart 17, 2013, 10:43:28 ÖS »
Zafer bey
kolay gelsin iyi gidiyorsunuz allah kolaylık versin

carta

• Yeni Rehber
  • **
  • Ad Soyad: ali dursun
  • Bulunduğu İl: izmir
  • Doğum Yılı: 1979
« Yanıtla #13 : Mart 17, 2013, 11:52:21 ÖS »
Kolay gelsin Zafer bey,
Benimde en çok hoşuma giden tekne modeli bu. Yalnız tam bitmiş bir örneği daha yok diye biliyorum bir çok yapımı devam eden örnekleri kendi sitesinde var.  Birde gene buradan bir arkadaşımızın planla ilgili baya bir sıkıntısı oldu diye hatırlıyorum.
Umarın en kısa sürede tekneninizi tamamlarsınız yapım resimlerinizi paylaşmaya devam ederseniz çok memnun olurum.

Zafer KAFA

• Yeni Rehber
  • **
  • POP25 -
« Yanıtla #14 : Mart 18, 2013, 12:25:53 ÖÖ »
Kolay gelsin Zafer bey,
Benimde en çok hoşuma giden tekne modeli bu. Yalnız tam bitmiş bir örneği daha yok diye biliyorum bir çok yapımı devam eden örnekleri kendi sitesinde var.  Birde gene buradan bir arkadaşımızın planla ilgili baya bir sıkıntısı oldu diye hatırlıyorum.
Umarın en kısa sürede tekneninizi tamamlarsınız yapım resimlerinizi paylaşmaya devam ederseniz çok memnun olurum.
Evet o arkadaşımızın yaşadığı sorunlara bende şahit oldum ama şuana kadar postaları bitirmek üzereyim nerdeyse en ufak bi sorun çıkmadı açıkcası dediğiniz doğru hem kullanışlı hem çok rahat bi tekne hemde yatak kapasitesi yüksek :) Belkide baros'un sitesinde planı yenilediklerini duyurmuşlar arkadaşımızdan sonra o sorunları düzeltmiş olabilirler açıkcası ben öyle düşünüyorum.. şuana kadar bi sorun çıksaydı çıkardı zaten.. :)