Gönderen Konu: 380 delüx 50bg etec+ aks römork 3.60 seastar ahşap taban palio go ve opel astra  (Okunma sayısı 5603 defa)

maviufuklar

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: Evren YALDIZ
  • Bulunduğu İl: İstanbul - Edirne
  • Tekne Adı: maviufuklar

Kullanmakta olduğum 3.80 seapro delüx 1300denye kumaş kalitesinde ve üzzerinde 50 bg e tec motor bulunan fiber taban kendinden flaplı botumu yeni bir takım topladığımdan dolayı satıyorum.Beraberinde aks roömorkuyla beraber.

Bot bakımı ve yeni gelcot çekilmiş yenisiyle kıyaslanacak duruma gelmiştir.
Motor için yeni extradan viper pervane siparişi verilmiştir 1 hafta içinde gelecek
beraberinde bot tamir kiti ve 4kg şemsiye çapası zinciri ve 8mm lik çapa ipi 50mt verilecektir

Komple takım 2012 modeldir vede dolu dolu 1 sezon kullanılmış olup geçen sezon fiber tekne alındığından dolayı 3 hafta sonu kullanılmıştır.

istenilen fiyat takım halinde 23000₺

3.60 ahşap geçme taban seastar bot taşıma tekerlekli ve montajlı şişik vaziyette kapalı garajda muhafaza ettiğim adıma faturalı çatlağı patlağı sorunu olmayan botum ihtiyaç fazlalığından satıştadır.

istenilen fiyatı1300₺

Tamamen ihtiyaç fazlalığından sadece yazlıkta 3 yıldır bot çekmek için kullandığım 2004 model palio go neptün mavi kazası olmayan tüm bakımları servislerde yapılmış çeki demirli ruhsata işli klimalı ve çelik jantlı 2 parça boyası olan oda çizikten kaynaklı aracımda satılıktır.Neptün mavi ve özel seri bir araçtır. 210.000km de

istenilen fiyat 14000₺

Opel Astra 2012 model dizel sport garantisi devam etmekte.2012 oğustos çıkışlı galeri temizliğinde ve 40.000km de uzun yolda yapılmıştır km.navigasyon ve multimedia paketli dvd sürücülü en ufak hata bulunmayan siyah reklidir. Boya koruması aksatılmadan yapılmış tek kişi kullandığım bir aracımdır.22 plakalı ve oldukça economik bir aile aracıdır.Takasta 53000₺ görmüş vede verilmemiştir.Yeni araç aldığımdan dolayı ihtiyaç fazlası kalmasına gönlüm el vermedi.düzgün kullanımlarda 4.5 5 lt leri gören performans istendiğindede ortalama 6 6.5 litrelerde yakıt yakan sınıfının en geniş iç hacmine sahip j kasa 1300cc dizel aracıma istediğim fiyat 55000₺ 

iletişim için
deephorizon@hotmail.com mail adresimden ulaşa bilirsiniz

tüm araçlarım ve bot takımlarım ihtiyaç fazlası olup sorunsuzlardır.Pazarlık sünnettir araçların başında olur.

tümü kapalı garaj da muhafaza edilmektedir
evren yaldız
saroz avcısı
avı derinlerde değil sessizliğinde ara

mka.mka

• Çırak Rehber
  • Ad Soyad: Mesut Kerim Arıkan
  • Bulunduğu İl: ankara
  • Doğum Yılı: 1978
Ne var ne yok hepsini satiyorsunuz :) Hayirli satışlar.

mka.mka

• Çırak Rehber
  • Ad Soyad: Mesut Kerim Arıkan
  • Bulunduğu İl: ankara
  • Doğum Yılı: 1978
birde etec motor kullanmissiniz cok merak ettiğim bir şey var e tec lerin ses durumu nasil? Rolanti sesleri 4 zamanlilar kadarmis ama tam gazda onlar kadar sessiz değil gibi geldi izledigim videolardan. Performanslari tartisilmaz tabiiki

maviufuklar

• Çırak Üye
yeni bi takım topluyorum zodiak medline 540 ve 115 etec takıyorum araçlar araç fazlalığından satılıktır.

palio zaten bende sadece ufak bot çekmek için kullanılıyordu astara 2. aracımdı ve şuanda Jeep Grand Cherokee 3000lmt aldığımdan dolayı tek araçla her şeyi yapa bilecek duruma geldim.

etec lerin ses durumu evet 3000devire kadar 4 zamanlılardan daha az ondan sonra gücünün sesiylede belli ediyor fakat ses ince bir şekilde gelmektedir. rahatsız edecek bir ses düzeyi yok.tabiki performans olarak ise hiç bir sıkıntısı diğer marka ve modellerle kıyaslanamaz.
Bir ferrari lonbardini alırsanız içinde ses sistemi açmazsınız sanırım e teclerde denizin ferrarisi vs
evren yaldız
saroz avcısı

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
Bir zipkinci olarak 360 seastar videosundaki yerde kamp yapmak ve dalmak isterdim :( sahane bir dogaymis..
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

maviufuklar

• Çırak Üye
3.60 la olan yer değilde 380 ile olan yeri dahada çok tavsiye ederdim sevgili Volkan.Şu zıpkın öyle bir hastalık ki meralara ulaşmak için önce ufaktan sonra giderek büyüğen bir çok araç aldırıyor insana.Önce levrek avları tatmin ediyor sonra sinagrit istiyorsun.Sinagritleri buluyor avlıyorsun ne oldu tatmin olmadık yine sıradaki avda iri akyalar var temmuz sonu akyaları bekliyorsun eylüle kadar vurmak için elden gelen herşeyi yaparken aklına orkinoslar takılıyor.Al bak şu arkadaş iyi bir orkinos vurmuş derken sende hayalini kurduğun rüyalarına giren avların peşinden bir yprak misali savruluyorsun.Her avdan sonra içindeki mutluluk denize aşkın bir kat daha artıyor.Tabiğiki malzeme gereksinimlerinde.Sonunda benim olduğum gibi 2 yılda bir bot değişikliğine gidiyorsun.Daha öncesinde fiber kullanan biri olarak tatmin olmuyor ve istiyorsunda istiyorsun insan oğlunun doğası bu değilmi ;) Bir zıpkıncı olarak müsait bir zamanda bu meralara beklerim  Bizde misafir merası yoktur  ;D
evren yaldız
saroz avcısı