Gönderen Konu: Navigasyon  (Okunma sayısı 2798 defa)

alpayelmas

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: Alpay
  • Bulunduğu İl: ELMAS
Navigasyon
« : Eylül 02, 2014, 11:25:26 ÖS »

Merhaba arkadaşlar.
İstanbul tarfiğinde yandex navigasyonu yol trafik durumu vermesi sayesinde hayatımı çok kolaylaştırdı. Uzun zamandır yandex servislerini de ayrıca kullanıyorum. Kaliteli yazılımları vs var. Benimde neden yandex deniz navigasyonu olmasın dedim ve yandex ekibine bir mail attım mailimde . Kullandıgımız bazı nav. programlarının isimlerini işleyişlerini denizde ihtiyaç duyabileceğimiz bazı şeyleri örneğin sensörler vasıtası ile hız ruzgar vs durumları ıle örneğin poseidondan anlık verı alarak harıtalarımızda gormemızı saglayacak ve hatta otomatık lımanlara gore rotalar cızebılecek bir program talep ettim . Karasal navigasyon yazılımında internet acıksa kullanıcılar guzergaha verı yazabılıyor ve aynı guzergahtakı yolcular bu degerlerı onceden gorebılıyor neden denizde de bu olmasın dedim.
Yazdıgım mail'e yandex ekibinden 2 gun ıcınde bır maıl geldı ve bu talebımı ılgılı bırıme ıleteceklerını yazmıslar. Eğer talep çoğalırsa bu ıstegımızın gercege donusmesı çok da zor degıl. asagıda bır maıl adresı verıyorum bu adrese sızde yandex ten bır denız navıgasyonu yazılımı öçıkarmasını ıstermısınız.
Herkese selamlar...

destek@mobil.yandex.com.tr