Gönderen Konu: Tekne Yapmak İçin Yer Arayanlar Buraya  (Okunma sayısı 8708 defa)

kaptann

• Yeni Üye
  • *
Tekne Yapmak İçin Yer Arayanlar Buraya
« : Ekim 09, 2013, 01:22:25 ÖÖ »

Arkadaşlar merhaba

3ay önce kendi teknemi yapmaya başladım ve yer konusunda sizlere yardımcı olabileceğim aklıma geldi.
Teknenizi yapmak istiyorsanız size benim teknenin yanında yer verebilirim. Yerim İstanbul Tuzla İçmeler Tersane bölgesinde. Marangoz aletleri var, el aletleri var, teknik ressamımızdan destek alabilirsiniz, elektrik su problemi yok. Kapalı alan güvenli yer. Beraber yaparsak birbirimize çıraklık da yaparız yerim birkaç tekne alır.
Detayları cevaplayabilirim.

ErsanAkpınar

• İleri Üye
  • ersanakpinarr@gmail.com
  • Ad Soyad: ersan akpınar
  • Bulunduğu İl: istanbul
  • Doğum Yılı: 1984
Ynt: Tekne Yapmak İçin Yer Arayanlar Buraya
« Yanıtla #1 : Ekim 09, 2013, 11:35:38 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba

3ay önce kendi teknemi yapmaya başladım ve yer konusunda sizlere yardımcı olabileceğim aklıma geldi.
Teknenizi yapmak istiyorsanız size benim teknenin yanında yer verebilirim. Yerim İstanbul Tuzla İçmeler Tersane bölgesinde. Marangoz aletleri var, el aletleri var, teknik ressamımızdan destek alabilirsiniz, elektrik su problemi yok. Kapalı alan güvenli yer. Beraber yaparsak birbirimize çıraklık da yaparız yerim birkaç tekne alır.
Detayları cevaplayabilirim.

Süper bir teklif sanki benim için yazılmış. :D
İstanbul Kadıköyde oturuyorum.
The Vacationer planını satın aldım cumaya kadar gelir inş.  http://stevproj.com/IntroVacPg1.html
Beykozdaki ailemin evinin arka bahçesinde yapmayı planlıyorum ancak ön tarafa indirmekte sıkıntı yaşayabilirim planlar geldikten sonra netleşicek herşey.

Playboy Runabout 14'
İnstagram @playboyrunabout

https://goo.gl/photos/NzWfiTrDyQxR5z3J8

kaptann

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ekim 09, 2013, 11:53:42 ÖÖ »
hayırlı olsun guzel tekne. bir ara o tekneyle çok ilgilenmişdim. hadi şöyle olsun hadi böyle olsun derken şimdl 9,5 mt çift makine lobster yapıyorum. Daha önce tekne yapmadım ama şimdi marangoz aletlerine kadar herşey tamam sizinde öyle olacak emin olun :). Kavanozda 1 adet japon balıgı almıştım, şimdi 120 litre akvaryumum var mesela.
Bu arada iyi bayramlar dilerim.

emrgnc83

• Yeni Üye
  • *
  • Ad Soyad: Emir GÜNAÇ
  • Bulunduğu İl: İSTANBUL
  • Doğum Yılı: 1983
« Yanıtla #3 : Ekim 09, 2013, 01:31:09 ÖS »
Merhaba
Teknemin komple elden geçmesi gerekiyor.Tanışma bölümünde emrgnc83 olarak teknenin resimleri mevcut.Bostancıda ikamet etmekteyim.Yer konusunda büyük bir sıkıntım var.Bostancıda bir otoparka aldırmak üzereyken şans eseri yazınıza denk geldim.

kaptann

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ekim 09, 2013, 03:24:07 ÖS »
Merhaba
Teknemin komple elden geçmesi gerekiyor.Tanışma bölümünde emrgnc83 olarak teknenin resimleri mevcut.Bostancıda ikamet etmekteyim.Yer konusunda büyük bir sıkıntım var.Bostancıda bir otoparka aldırmak üzereyken şans eseri yazınıza denk geldim.

Emir Bey Merhaba;

teknenin revizyonu için ihtiyacınız olan yeri verebilirim.

kolay gelsin

TolgaS

• Çırak Üye
  • Hayallere ulaşmanın yolu rüyalardan uyanmaktır
  • Bulunduğu İl: İzmir
« Yanıtla #5 : Ağustos 02, 2014, 12:20:41 ÖS »
Merhabalar,

Sonbaharda artık başlamak istiyorum. Yerimi hazırlamıştım ama sorun çıktı. Halen teklifiniz geçerlimidir acaba?

http://www.denizrehberim.com/devam-eden-insalar/ebihen15-yapiyorum-t1866.0.html
Hayallere kavuşmanın yolu uykulardan uyanmaktır.

TolgaS

• Çırak Üye
  • Hayallere ulaşmanın yolu rüyalardan uyanmaktır
  • Bulunduğu İl: İzmir
« Yanıtla #6 : Aralık 16, 2014, 03:23:16 ÖS »
Yer buldum. Teşekkürler yine de ;)
Hayallere kavuşmanın yolu uykulardan uyanmaktır.

Sarp

• Yeni Rehber
  • **
  • Ad Soyad: Sarp Mamıkoğlu
  • Bulunduğu İl: İstanbul
  • Doğum Yılı: 1984
« Yanıtla #7 : Aralık 13, 2020, 01:37:31 ÖÖ »
Eski bir konu ama aynı başlıktan 2. bir tane açmak istemedim. Apartmanda muhalif 2-3 kişi çıkınca kapalı garajda 5.5m tekne planım suya düştü, tekneyi yapabileceğim 4.5*7.5m+ alana sahip uygun bir yer bakıyorum. Sahibinden de depo lara vs biraz baktım ancak ya ters yerde, ya ufak yada pahalı geldi. Bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz böyle bir atölye var mı? İstanbulda Kadıköy, Ataşehir bölgesi öncelikli olmak üzere Ümraniye, Maltepe hatta Tuzla dan bile bir yer olabilir.

Teşekkürler

Sam Lighter

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: Sami ÇAKMAK
  • Bulunduğu İl: İstanbul
  • Doğum Yılı: 1975
« Yanıtla #8 : Aralık 13, 2020, 03:20:30 ÖÖ »
Eski bir konu ama aynı başlıktan 2. bir tane açmak istemedim. Apartmanda muhalif 2-3 kişi çıkınca kapalı garajda 5.5m tekne planım suya düştü, tekneyi yapabileceğim 4.5*7.5m+ alana sahip uygun bir yer bakıyorum. Sahibinden de depo lara vs biraz baktım ancak ya ters yerde, ya ufak yada pahalı geldi. Bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz böyle bir atölye var mı? İstanbulda Kadıköy, Ataşehir bölgesi öncelikli olmak üzere Ümraniye, Maltepe hatta Tuzla dan bile bir yer olabilir.

Teşekkürler

Merhaba bende 2 yıldan beri Anadolu yakasında yer bakmaktayım. Depoları inceledim boş, dükkan ve pasajlar da var bir sürü ama tekneyi yaptıktan sonra cıkarmak mesele. Bir çözüm bulur iseniz buradan haber vermenizi rica ederim. Ayrıca yüksek tavanlı depolar buldum idi. 1500,2000 yazıyordu kirası iş resmiyete binince 5000 oldu dikkat edin çok yalancı ve dolandırıcı var.

Saygılarımla...

khbilen

• İleri Rehber
  • Ad Soyad: Kadir Haldenbilen
  • Bulunduğu İl: Denizli / İzmir
  • Doğum Yılı: 1955
  • Tekne Adı: Albatros
« Yanıtla #9 : Aralık 13, 2020, 08:26:46 ÖÖ »
Ben de Urla'da bakınıyorum. Sanayide yer yok. Bir iki depo var insanlardan uzak. 5.000 istiyorlar 100m2 yere. 400m2 var 15.000.