Gönderen Konu: Kütüphane açılışı.  (Okunma sayısı 3879 defa)

osmanuysal

• İleri Rehber
  • Sevme dünya beni , seviyorum seni...
  • Ad Soyad: Osman Okan Uysal
  • Bulunduğu İl: adana
  • Doğum Yılı: 1979
  • Tekne Adı: TURNA
Kütüphane açılışı.
« : Şubat 26, 2013, 10:43:07 ÖS »

Herkese merhaba ;

Kütüphanemizi emekleyerekte olsa açma kararı aldığımız günden bu yana adım adım çabalarımızdan sonra bu gün itibari ile faaliyetimize başlamış bulunuyoruz tüm " Denizrehberim " ailesine hayırlı olması dileği ile.

Kütüphanemizin işleyişi şöyle olacak ;

* Kitap talep eden kişi öncelikle talebini kitabın tanıtımının yapıldığı sayfada belirtecek.

* Özelden ise açık adres bilgileri ve telefon numarasını iletecek.

* Kitap bedeli 30,00 TL'ye kadar olan kitaplar için sadece talep yapması , okumanın biteceği tarih için gün taahhüt etmesi gerekmektedir. Bütün bunlar kitabın ilgili sayfasından yapılmalıdır.

* Kitap bedeli 30,00 TL üzeri olan kitaplar için takas ve devir işlemi talep ediyoruz. Bu şöyle gerçekleşecek arkadaşlar ; Diyelim ki 50,00 TL'ye satın alınabilecek bir kitabı talep ediyorsunuz , karşılığında bedeline bakılmaksızın sizden bir kitabı bize göndermenizi talep edeceğiz. Ve devam eden işlemler sonrası siz yine kitabın ilgili sayfasında kitabın sizde olduğunu ilan edip , okuma gün sayısı vereceksiniz. Okumanız bittiğinde ise kitabı tekrar bize göndereceksiniz.

* Kütüphanemize her türlü kitap bağışı kabul edilmektedir.

* Bizim gönderilerimizin ücreti okuyucuya ait olacaktır. Okuyucu ve bağış yapanların bize yapmış olduğu gönderi ücretleri ise bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

Devam eden günlerde yaşanması olası sıkıntılara göre sizlerinde desteği ile almış olduğumuz kararlarda değişiklik yapma hakkı her daim tarafımıza aittir.

NOT : Bu sitenin kullanıcılarına sunulan kitaplar tamamen orjinal baskıdan fatura mukabili satın alınmış bandrollü ürünlerdir. Eserlerin her türlü telif hakkı yazar ve yayın evlerine aittir. Burda kurmuş olduğumuz sistem hiçbir şekilde kitap çoğaltmayı , kitapların bilgi işlem ortamına aktarılarak transfer edilmesini içermemektedir. Telif hakları yasasına aykırı uygulamada bulunacak okuyucuların tüm sorumluluk kendi üzerlerinedir. Sistemimiz basit ifade ile orjinal kitapların maddiyat içermeyen takas usulü ile daha çok kişi tarafından okunabilmesini sağlamaktır.

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
Ynt: Kütüphane açılışı.
« Yanıtla #1 : Şubat 26, 2013, 11:06:42 ÖS »
Abi hayırlı uğurlu olsun. Çok büyük emek harcıyorsun ki emeğinin karşılıklarını fazlasıyla alacağını düşünüyorum :) Ellerine,kollarına sağlık :) Üzerimize düşen bir görev var ise seve seve yapmaya hazırırz.
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
« Yanıtla #2 : Şubat 26, 2013, 11:08:14 ÖS »
Ayrıca abi sistem yavaş yavaş işledikçe,yayıldıkça kendiliğinden düzelir zaten o konuda sıkıntı olmaz.
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

cihan35

• Çırak Üye
  • Ad Soyad: cihan pehlivan
  • Bulunduğu İl: izmir
  • Doğum Yılı: 1972
  • Tekne Adı: henüz yok
« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2013, 12:37:15 ÖÖ »
hayırlı olsun hepimize ,teşekkürler OSMAN kardeş
cep numaralarım 0532 7488775 tcel - 0531 6408251 vdfon

serkanavci

• Çırak Rehber
  • Ad Soyad: İsmail Serkan Avcı
  • Bulunduğu İl: Kocaeli
  • Doğum Yılı: 1976
« Yanıtla #4 : Şubat 27, 2013, 08:05:45 ÖÖ »
Hayırlı olsun Osman kardeşim.
İ.Serkan AVCI
1976-Körfez/KOCAELi

osmanuysal

• İleri Rehber
  • Sevme dünya beni , seviyorum seni...
  • Ad Soyad: Osman Okan Uysal
  • Bulunduğu İl: adana
  • Doğum Yılı: 1979
  • Tekne Adı: TURNA
« Yanıtla #5 : Şubat 27, 2013, 09:35:26 ÖÖ »
Bende hepinize teşekkür ederim. İnşallah hep beraber çoğaltırız , yayarız arkadaşlar.