Gönderen Konu: Caravela 1.7mt  (Okunma sayısı 4960 defa)

ehitay

• İleri Rehber
Caravela 1.7mt
« : Mayıs 30, 2014, 01:51:54 ÖS »

Değerli Üyeler;
Roberto Barros sitesinde ücretsiz olarak yayınlanan Caravela 1,7 botuna ait cad projeleri, yapım talimatı tercümesi (Tercüme yazılımı kullanılmıştır) linktedir. Bu bot teknenizde dinghy, yada çocuklarınıza yelken eğitimi vermekte kullanılabilir. Link: https://docs.google.com/file/d/0B3yHWxAp-wqVOFJTTVY4dEtjV3M/edit
Orijinal Link: http://www.yachtdesign.com.br/ingles/projetos/dc/caravela2.php
Çocuklarınıza teknede can yeleği giydiriniz!
Kolay gelsin.

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
  • Ad Soyad: Volkan Aydın
  • Bulunduğu İl: Bursa
  • Doğum Yılı: 1991
  • Tekne Adı: Suerte Vogo
Ynt: Caravela 1.7mt
« Yanıtla #1 : Mayıs 30, 2014, 05:12:53 ÖS »
Erol abi ellerine sağlık dayanamamışsın valla hemen hazırlamışsın :D
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

Suerte Vogo'nun Yapım Macerası İçin Tıklayın!

ehitay

• İleri Rehber
« Yanıtla #2 : Mayıs 30, 2014, 06:04:17 ÖS »
Dayanamamaktan ziyade yardım istemeyi centilmenlik dairesinde yapamayanlara bir nazire diyelim. İyi dileklerinize teşekkür ederim.

Aşağıdaki ifade bir üyenin yardım talebidir.

(Bu proje Roberto Barros' un ücretsiz olarak sitesinde yayınlanan projesidir arkadaşlar. Başlangıç için iyi bir projeye benziyor. Türkçe'ye çevirebilecek babayiğit aranıyor)

kafkasay

• Yeni Rehber
  • **
  • Ad Soyad: Ayhan Atahan
  • Bulunduğu İl: Balıkesir
  • Doğum Yılı: 1984
« Yanıtla #3 : Haziran 06, 2014, 09:49:22 ÖS »
Ben yardım istedim aslında. Babayiğit kelimesinin centilmenlik dışı bir kelime olduğunu ilk defa duyuyorum. Babayiğit lafım espridir, sondaki gülücük onun içindi. Forumda esprili bir dil kullanıldığı için herkesin arasında ben de öyle yapmak istemiştim. Kendi gönderimi silmeye çalışırım. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.
Dayanamamaktan ziyade yardım istemeyi centilmenlik dairesinde yapamayanlara bir nazire diyelim. İyi dileklerinize teşekkür ederim.

(Bu proje Roberto Barros' un ücretsiz olarak sitesinde yayınlanan projesidir arkadaşlar. Başlangıç için iyi bir projeye benziyor. Türkçe'ye çevirebilecek babayiğit aranıyor)
Yapacak bir şey kalmadığında, en iyisi hiç bir şey yapmamaktır.

ehitay

• İleri Rehber
« Yanıtla #4 : Haziran 06, 2014, 10:39:14 ÖS »
Latife anlayışım benim çağımda kalmış olabilir, gençlik epeyce farklı bana göre, üzülmeyin ltf. yapabileceğim birşey olursa yazınız.

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
« Yanıtla #5 : Haziran 06, 2014, 11:25:28 ÖS »
Ben yardım istedim aslında. Babayiğit kelimesinin centilmenlik dışı bir kelime olduğunu ilk defa duyuyorum. Babayiğit lafım espridir, sondaki gülücük onun içindi. Forumda esprili bir dil kullanıldığı için herkesin arasında ben de öyle yapmak istemiştim. Kendi gönderimi silmeye çalışırım. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.

Erol abi nüfus kağıdının yanlış yazılmasından dolayı kendini yaşlı hissediyor böyle benim çağım vs diyor ona aldırmayın hala zıpkın gibi maşallah :)

Ne zaman başlıyoruz kısmetse Caravela'ya :D Devam Eden İnşalar bölümünün yeni projelere ihtiyacı var dedelerden sıkıldım,kovamıyorumda..
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

nuri kongur

• Yeni Rehber
  • **
« Yanıtla #6 : Ağustos 25, 2014, 09:27:42 ÖS »
merhaba, google docsdaki cad dosyaları linki bozuk görünüyor. dosyaların yeniden yüklenme imkanı varmıdır? şimdiden teşekkürler

vlkanaydin

• Kurucu
  • Onursal Rehber
    • Denizrehberim Forumu
« Yanıtla #7 : Ağustos 25, 2014, 09:37:09 ÖS »
merhaba, google docsdaki cad dosyaları linki bozuk görünüyor. dosyaların yeniden yüklenme imkanı varmıdır? şimdiden teşekkürler

Sadece bu linkte değil Erol abi'nin paylaşmış olduğu tüm proje linkleri silinmiş durumda. Kendisi heralde artık aramızda olmamaya karar verdi :( mail adresini,kullanıcı adını değiştirmiş durumda. Şahsım adına üzüldüm..
VOLKAN AYDIN
Nilüfer/Bursa
admin@denizrehberim.com

nuri kongur

• Yeni Rehber
  • **
« Yanıtla #8 : Ağustos 25, 2014, 10:39:48 ÖS »
Üzüldüm, dilerim en kısa sürede döner. baya katkısı olmuş buradaki kullanıcılara. elinde bu teknenin cnc formatı dosyası olan paylaşırsa çok makbule geçer doğrusu.