Denizrehberim Tanışma > Öneri ve İstek Kutusu

Sitemizde Görmek İstediğiniz Bölümler?

<< < (2/4) > >>

Payaz:
Fotografcilikta ilgi alanlarim arasinda.Deniz fotograflari cekiyorum ve bunlari paylasmaktan mutluluk duyarim. eger fotograf bolumu acarsaniz severek paylasimlar yapabilirim

vlkanaydin:
Tabikide memnuniyetle açarız bu bölümü :) Fotograflarınızıda şimdiden büyük bir heyecanla bekliyoruz :) Belki foto paylaşmak isteyipte paylaşamayan nice üyemiz vardı onlarında önünü açmış oluruz :) Çok teşekkürler bu gece gerekli işlemleri yapacağım.

Payaz:
Cok tesekkur ederim.İlgi ve alakaniza hayranim bolum hemen acilmis :) En yakin zamanda paylasimlara balsayacagim..

vlkanaydin:
Rica ederim.Görevimiz.Keyifli Paylaşımlar :) Merakla bekliyoruz.

nuranreis:
Merhaba sayin Vlkaydin,
Ben nuranreis,
Herseyden once boyle bir blogu olusturdugunuz icin sizleri tebrik etmek istiyorum, Bunun, Turkiyemiz gibi 3 tarafi denizlerle cevrili bir ulkede,simdiye kadar olmamasi veya cok az olmasi cok sasirtici ve uzucu bir olaydir...sizler icimize biraz su serptiniz,
Hernekadar bu forumda yeniysemde,cesitli ulkelerdeki forumlari,bir deniz ve tekne asigi olarak izliyorum..(Ingiltere,Fransa,Hollanda,Isvec,Norvec,Avustralya gibi)..amac degisik tekne insaa yontemlerini incelemekti.Ne uzucudur ki,her forum insanlarin bilgi ve tekniklerini gelistirmeye yardimci olma ozelligine sahip olmak istese de,sonunda bilgili,egitmen diye adlandirabilecegimiz sevgili ustalarimiz,tecrube sahibi kisilerin,sadece insaa terimlerinden anlayabilecek kisilerle yapmis olduklari bir forum olmakdan daha oteye gidememislerdir...Aslinda amac kotu degildir ama her forumun sonu bu olmustur...Bu ise yeni baslamak isteyenler,insaa ile hic alakasi olmayanlar,ama bunu hep hayal edenkler ne yapacaklar ???bu tip insanlar yoktur diye dusunmeyin,ben bunlardan biriyim,zamaninda tekne sahibi de oldum(ticari tekne),ama kendi teknemi insaa etmek ayri birsey..ben ve benim gibi kisilerin nereden baslayacaklarina yardimci olacak bir bolum yaratmanizi tavsiye edebilirim, halen ne tecrubelilerin ne de acemilerin, plan proje okuyabilmeleri ve anlayabilmeleri icin, tam anlamiyla yararlanabilecekleri aciklamalar,veya varsa bir kitap tavsiye edilmemistir...plan okuyup anlayabilme uzerine bir forum olusturmanizi ozellikle rica ediyorum...

Tesekkurler ve varliginizin devami dilegiyle....

nuranreis

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git