Denizrehberim Sosyal > Kara'dan Deniz'e Bakanlar

Denizcilik android uygulaması

(1/1)

denizcirehberi:
Merhaba Türk Denizci Camiası

Sizinle bir anımı paylaşmak istiyorum. Geçenlerde İstanbulda bir firma ile görüşmeye ayrıca liman başknlığına evraklarımı yaptırmaya gidecektim. yolla çıktım fakat ne yazık ki yolun ortasında mobil internetin çalışmadığını fark ettim. Hadi şirket neyse de ogün evraklarımı almam lazım gün CUMA. Neden bu liman başkanlığının numarasını kaydetmemki telefonuma ne kadar zamanımı alacak.

İşimi gücümü bıraktım etrafda internet kafe yada free wifi aramaya başladım. Şirket işi pazartesiye kaldı. Zaten hoş şirketin adreside yazılı değildi bende.

Sonradan farkediyorum ki eğer yurt dışında olsam bende konsolosluk numaralarıda yok. yada gemide başım sıkışsa sahil güvenliğin numarası neydi! ya sahil sağlığın!!!!

Bir android kullanıcısı olarak eve gelince neti kurcaladım ne yazık ki android de böyle bir uygulama yoktu. Fark ettim ki biz denizcilere bizden başka değer veren yoktu...

Bu yüzden kolları sıvadım oturdum bu uygulamayı yazmaya başladım. Bencillik yapmanında anlamı yok siz değerli denizci dostlarımla paylaşmak istedim.

Umarım size yararlı olur... Uygulama aşağıdadır Lütfen arkadaşlarınızlada bu yazıyı paylaşın....

Saygılarımla...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi33385779168

nuri kongur:
Teşekkürler.

kdry:
elinize sağlık..windgru yada winfinder de eklenebilir.

Rkaramazak:
IOS yok mu? :(
Ellerinize sağlık hocam...

vlkanaydin:
Ihtiyaclar icatlari dogururmus,ellerinize saglik.Mademki boyle  kapsamli bir program bilginiz mevcut biz size denizcilik ile ilgili yapilabilir uygulama fikirleri bulsak,hep beraber dusunsek?

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git