Denizrehberim Eğitim Merkezi > Tekne Kullanımı ve Seyir

Dünya Rüzgar Haritası

<< < (3/3)

vlkanaydin:
Abi ben burnunu beğenmedim azcık daha sivriltsek daha yakışıklı,hırçın ve performanslı görüntüsü olabilir bence :)

Mehmet Köstekçi:
Volkan burnu ile ilgili aklımda bir uygulama var uygun bir tasarım oluşturabilirsem uygun uzunlukta hareketli bir civadra ile kotra arma yapmayı düşündüğümden o nedenle şimdilik öyle. Bittiğinde öyle köşeli olmayacak dediğin gibi radyusla yuvarlatılacak. ;)

ozancirpan:

--- Alıntı yapılan: ehitay - Şubat 21, 2014, 02:09:24 ÖS ---Güzel iş olmuş üstad, sahicisi için loto ya piyangoya devam o vakit, yada hedef küçültüp bir kayıkla başlayıp imalata, yazın gelen deniz krizini kırmaya çalışmak doğrusu olabilir.

--- Alıntı sonu ---

Erol Abi sitede hedefi en fazla küçülten benim. Senden projeyi aldım, Ardadan gerekli malzemeleri aldım tam başlayacakken alarmlar çaldı iş bitecek dendi gece 2 lere kadar mesai başladı. Tüküreyim ben bu şansa. Bu sefer çok yaklaşmıştım hayalimi gerçekleştirmeye

ehitay:
Ozan Bey;
İşyerinde zamana karşı operasyonları çok iyi bilirim, >:( sağlığınız koruyun önemli olan o. Hiçbir iş yarım kalmamıştır hayatta iyi kötü bir sonu olur. Sizin için hayırlısını diliyorum.  :)

daruga01:
Mehmet abi eline sağlık çok güzel olmuş,  temiz bir işçilik.
Demek ki gerçeği harika olacak.
kolay gelsin.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git