Kendi Tekneni Kendin Yap > Dayanışma Salonu

Tekne Yapmak İçin Yer Arayanlar Buraya

(1/2) > >>

kaptann:
Arkadaşlar merhaba

3ay önce kendi teknemi yapmaya başladım ve yer konusunda sizlere yardımcı olabileceğim aklıma geldi.
Teknenizi yapmak istiyorsanız size benim teknenin yanında yer verebilirim. Yerim İstanbul Tuzla İçmeler Tersane bölgesinde. Marangoz aletleri var, el aletleri var, teknik ressamımızdan destek alabilirsiniz, elektrik su problemi yok. Kapalı alan güvenli yer. Beraber yaparsak birbirimize çıraklık da yaparız yerim birkaç tekne alır.
Detayları cevaplayabilirim.

ErsanAkpınar:

--- Alıntı yapılan: kaptann - Ekim 09, 2013, 01:22:25 ÖÖ ---Arkadaşlar merhaba

3ay önce kendi teknemi yapmaya başladım ve yer konusunda sizlere yardımcı olabileceğim aklıma geldi.
Teknenizi yapmak istiyorsanız size benim teknenin yanında yer verebilirim. Yerim İstanbul Tuzla İçmeler Tersane bölgesinde. Marangoz aletleri var, el aletleri var, teknik ressamımızdan destek alabilirsiniz, elektrik su problemi yok. Kapalı alan güvenli yer. Beraber yaparsak birbirimize çıraklık da yaparız yerim birkaç tekne alır.
Detayları cevaplayabilirim.

--- Alıntı sonu ---

Süper bir teklif sanki benim için yazılmış. :D
İstanbul Kadıköyde oturuyorum.
The Vacationer planını satın aldım cumaya kadar gelir inş.  http://stevproj.com/IntroVacPg1.html
Beykozdaki ailemin evinin arka bahçesinde yapmayı planlıyorum ancak ön tarafa indirmekte sıkıntı yaşayabilirim planlar geldikten sonra netleşicek herşey.

kaptann:
hayırlı olsun guzel tekne. bir ara o tekneyle çok ilgilenmişdim. hadi şöyle olsun hadi böyle olsun derken şimdl 9,5 mt çift makine lobster yapıyorum. Daha önce tekne yapmadım ama şimdi marangoz aletlerine kadar herşey tamam sizinde öyle olacak emin olun :). Kavanozda 1 adet japon balıgı almıştım, şimdi 120 litre akvaryumum var mesela.
Bu arada iyi bayramlar dilerim.

emrgnc83:
Merhaba
Teknemin komple elden geçmesi gerekiyor.Tanışma bölümünde emrgnc83 olarak teknenin resimleri mevcut.Bostancıda ikamet etmekteyim.Yer konusunda büyük bir sıkıntım var.Bostancıda bir otoparka aldırmak üzereyken şans eseri yazınıza denk geldim.

kaptann:

--- Alıntı yapılan: emrgnc83 - Ekim 09, 2013, 01:31:09 ÖS ---Merhaba
Teknemin komple elden geçmesi gerekiyor.Tanışma bölümünde emrgnc83 olarak teknenin resimleri mevcut.Bostancıda ikamet etmekteyim.Yer konusunda büyük bir sıkıntım var.Bostancıda bir otoparka aldırmak üzereyken şans eseri yazınıza denk geldim.

--- Alıntı sonu ---

Emir Bey Merhaba;

teknenin revizyonu için ihtiyacınız olan yeri verebilirim.

kolay gelsin

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git