Denizrehberim Sosyal > Organizasyonlar

9 Aralık Toplantı Organizasyonumuz-Bursa-GERÇEKLEŞTİ :)

(1/28) > >>

vlkanaydin:
Edit:

Gerçekleşen Organizasyonumuzdan Kareler; Dahada kalabalıktıkta işleri sebebi ile aramızdan ayrılan büyüklerimiz oldu. Atolyede resim çekmeyi unuttum :(

Ayrıca en büyük alkışı kameranın arkasına göndermek gerekir.. Öyle bir insanı tanıdığım için gerçekten çok memnun ve mutlu oldum..
Teşekkürler Ali Günöven.. Teşekkürler Ali Abi :)

Evet geçen sene yapmış olduğumuz tanışma kahvaltısına yavaştan yenisini eklesek. Tüm ahalimizin uygun olduğu bir zamanı bulsak,herkese uygun yakın bir mekan seçsek ve konuşsak tartışsak nasıl olur acaba :D :P ?
Fikir cimlastiği başlasın .!

Edit:

Organizasyonumuz 9 Aralık Bursa olarak kesinleşmiştir. Yer ve organizasyon planı ilerleyen zamanlarda bu sayfadan ilan edilecektir. Katılmak için lütfen adınızı iletiniz.

Edit:

0507 708 20 30  - Volkan Aydın

Organizasyon Programı Şu şekildedir;

-Buluşma Saatimiz Suerte Vogo'yu ziyaret etmek isteyenler için saat 11:00,ziyaret etmek istemeyenler için 13:00'tür.

-Saat 11:00 da buluşulup Suerte Vogo'ya gidilecek orda geçirilecek zaman sonrasında Bursa-Fsm Bulvar altındaki FSN PARK adlı mekana geçilecektir.

-Burada menüler hazırlattık. Dileyen dilediği menüyü seçebilecek fiyatta ona göre uygulanacaktır.
Pizza,hamburger,pideli köfte,normal köfte menüleri olacaktır.
Örnek vermek gerekirse Pideli Köfte + 1 Adet meşrubat + 1 Adet tatlı ve sınırsız çay olacaktır. Bu menü en üst menü olup kişi başı fiyatı 13.50 TL dir.

-Yemek eşliğinde sohbetimizi gerçekleştirip tartışacağız.Teknesini yapmakta olan abilerimden rica planlarını bir dosya halinde  getirmeleridir.

-Zaman sınırlamamız yoktur. Dileyen dilediği zamanda ayrılma veya istediği kadar kalma özgürlüğüne sahiptir.

-Ulaşım için ;

-Kendi araçları ile katılacaklar bana ulaşarak yol tarifi alabilirler. Genel olarak Bursa- Nilüfer -Küçük Sanayi Metro İstasyonu'na gelebilirler.

-Otobüs ile geleceklerin ulaşımına ben yardımcı olabilirim. Eğer toplu bir geliş olursa terminalde buluşulup ordan geçilebilir. Kendisi gelmek isteyenler ise Otobüs terminalinden Osmangazi Metro İstasyonuna giden herhangi bir otobüse binip daha sonrasında metroyu kullanıp 2(Üniversite) numaraya binmeleri gerekmektedir. 13:00 sonrası gelmek isteyenler Beşevler,11:00 buluşmasında olmak isteyenler ise Küçük Sanayi İstasyonunda inmeleri gerekmektedir.

Organizasyona Katılanlar; ( Bu sayfaya yazan herkesi listeye eklemedim kesin belirtmedikleri için kesin olanlar lütfen tekrar belirtsin.

1-İptal
2-İsmail Oruç
3-Osman Uysal
4-Volkan Aydın-Gökhan Aydın-Elif Öztürk
5-Cihan Pehlivan ( İş durumu )
6-Ismail Serkan Avcı
7-Yusuf Aktaş
8-Furkan Yılmaz
9-İptal
10-Mehmet Sarıkaya
11-Ertuğrul Durak ve Özge Durak
12-İptal-
13-Koray Gümüşnas
14-Ali Günöven
15-Cumali Tepegöz ve Eşi
16-Hayrettin Bağdoğan
17-Murat Yüzbaşıoğlu

caner_yagiz:
Geçen seneki organizasyona gelemedim ama bu sene için şartları zorlarım.

KARANLIK:
   Bu sefer İZMİR.

ozngms:
İzmir olursa süper olur.....

vlkanaydin:
Bursa da olabilir peşin hükümlü olmayalım :D Heryerin ortası :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git