Kendi Tekneni Kendin Yap > Dayanışma Salonu

Yelkenli Yapımında Gönüllü Çalışmak

(1/4) > >>

fmsea:
Merhaba,
Son 2 yıldır İstanbulda (Kartal) yaşayan bir deniz ve ekne sevdalısıyım. Bu sene istanbul üzerime iyice gelince birçoğumuzda olan engin mavilere açılma fikri iyice hasıl oldu. Uzunca süre tekne almak için araştıma yaptım.Motoryattan Yelkenliye bir arayış süreci geçirdim. Tam ciddi ciddi yelkenli arayışında iken aslında içten içe tekneyi yapmak stediğimi fark ettim. Ancak bir sorun vardı bu konuda hiçbir tecrübem yoktu. Bende bu ilginç fikri geliştirdim.
Evet dostlar ,  İstanbulda yapımı devam eden bir yelkenli projesinde haftasonları gönüllü çalışmak ve bu heyecanı paylaşmak istiyorum. Böyle bir ortama sahip olan bir arkadaşım var ise dönüşünü rica ederim.

Teşekkürler..

aslankaya35:
şansızım ki yelkenli yapmıyorum ve istanbulda oturmuyorum  :(Tamda bir yardımcı arkadaşım olsa hemen hızlıca bitiriversek diyordum ...ancak gezmek, deniz, doğa ve devam eden projemi incelemek isterseniz izmir'e bekleriz.

vlkanaydin:
Şimdi için birşey demiyorum çünkü ortada teknem yokta yaz aylarında veya tekneyi kurduktan sonra diyeyim Bursa'ya bekliyorum :)

msceylan:
Volkan zımparaya çağır ;D ;D

fmsea:
Arkadaşlar,
Hızlı dönüş için teşekkür ederim. Aslında bende izmirliyim :) o açıdan izmir çok cazip görünüyor ama yol çok uzun malumunuz.
Bursa daha yakn ama yinede vakit yolda geçer :(  Yokmu tuzla, pendik tarafında kimse ?

Zımparada kabulumdur :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git